Yaza hazırlık, Trendyol Mega Mayıs kampanyasında güneş ürünlerini parlattı

Yaza hazırlık, Trendyol Mega Mayıs kampanyasında güneş ürünlerini parlattı

Vakıf Katılım

Yaklaşan yaz mevsimi alışveriş tercihlerine de yansıdı. Yaz tatili hazırlıklarının yavaş yavaş başlamasıyla birlikte Trendyol Mega Mayıs kampanyasında güneş koruyucu ürünler en çok satılanlarda ön plana çıktı. Trendyol’un alışveriş keyfini artırırken kazandıran uygulamaları ile dağıtılan 2.6 milyon kupon da alışverişi hızlandırdı. 

Trendyol’un markalara özel avantajlı ürünler ve indirimler sunduğu Mega Mayıs kampanyasında, yaz mevsiminin yaklaşması alışveriş tercihlerini de etkiledi.  Kampanyanın en çok sipariş alan ürünlerinde yüz güneş kremi ön plana çıktı. 7-12 Mayıs tarihlerini kapsayan altı günlük alışveriş festivalinde Trendyol’un kazandıran uygulamaları da büyük ilgi gördü. “Kazandıran Çark” ile dağıtılan toplam 2.6 milyon kupon, alışveriş keyfini artırdı.  

Siparişte lider Antalya 

Mega Mayıs’ta en çok sipariş veren şehir; İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından Antalya oldu. Antalya’yı Bursa ve Kocaeli takip etti. Alışveriş severler en çok siparişi akşam 8-12 saatleri arasında verdi.   

Mega Mayıs ile işlerini büyüten Trendyol satıcıları; en fazla cep telefonu, dik ve robot süpürgenin yanı sıra tencere sattı.

 

  Hibya Haber Ajansı